Aşağıda İngilizce konuşma becerinizi geliştirmenin yollarından bazıları verilmiştir.Trendyol bildirimlerini engelleTrendyol‘unuzun hesap ayarlarında, duyuru alma tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Hesap ayarlarınızı düzenleyerek Mail ve SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakabilirsiniz. İsterseniz Trendyol bildirimlerini tekrar açmayı seçebilirsiniz.

Trendyol, üyelerine seçkin markalar ve özel fiyatlar sunar. Ayrıca onlara benzersiz bir alışveriş deneyimi sunar. Trendyol ücretsiz bir hizmettir.

Trendyol bildirimi nasıl engellenir?

İngilizce konuşma yeteneğinizi geliştirmenin yollarından bazıları şunlardır: Trendyolbildirimlerini kapatın;

1# Trendyol hesabınıza giriş yapın.

2# Sağ üstteki“Hesabım“a tıklayın.

3# Hesabım Ekranında, soldaki seçenekler listesinden“Duyuru tercihlerimKaldır” seçeneğine tıklayın. E-posta, SMS, Telefon araması seçeneklerini kaldırın.

4# Web sitesindeki en son güncelleme:Web sitesindeki en son güncelleme: seçeneğine tıklayarak ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Talebiniz 48 saat içinde işleme alınacaktır. Ayarlarınızı uyguladıktan 48 saat sonra reklam bildirimleri almaya devam ederseniz destekle iletişime geçebilirsiniz.Canlı Yardıma Bağlanın“Yararlı Öneriler“i tıklayın “Hesabım“da “” sekmesi görünecektirE-posta adresinizi haber bültenimizden kaldırmak için “bölümüne” tıklayın.

İşte buTrendyolbildirimleri engellenebilir!

Trendyol bildirimlerini nasıl açarım?

Duyuru tercihlerim“e girinYukarıda açıklandığı gibi. Yeniden etkinleştirebilirsiniz. E-posta, SMS, Telefon araması seçenekleri.

Trendyol hesabınızı artık ihtiyacınız olmadığı için silmek istiyorsanız buradaki makalemizde Adımları takip edin.