Airdrop İsim Değişikliğioldukça kolaydır. Bu makale detaylı bilgi vermektedir. IPhone, iPad ve Mac’te AirDrop adını değiştirme.

AirDrop, yakındaki diğer Apple ürünleriyle kablosuz olarak fotoğraf ve video paylaşmanıza olanak tanır. Ayrıca web sayfalarını, konum bilgilerini ve hatta Web sayfalarını da gönderebilirsiniz.

AyrıcaAirDrop hakkındadaha fazla bilgi edinebilirsinizAirDrop, herhangi bir ek ara yazılıma ihtiyaç duymadan aygıtlar arasında dosya göndermenin basit bir yoludur.

AirDrop, kullanıcıların ekranlarındaki bir listeden bir cihaz seçerek dosya göndermelerine olanak tanır. AirDrop, cihazın adını ve göndermek istediğiniz dosyaları görüntüleyerek başka bir cihaza bağlanmanızı sağlar.

Kolayca tanınabilir bir adınız varsa işiniz çok daha kolay olacaktır.

AirDrop adınız, arkadaşlarınızın sizi kolayca bulabilmesi için özelleştirilebilir.

AirDrop İsim Değişikliği İşlem iPhone’larda ve Mac’lerde biraz farklı olsa da yalnızca birkaç dakika sürer.

AirDrop adını iPhone ve Mac uyumlu olarak değiştirelim

AirDrop’un adı nasıl değiştirilir?

IPhone, iPad veya MAC için Airdrop adını değiştirmek kolaydır. Bu işlem bir dakikadan az sürer.

Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Airdrop Adı DeğişikliğiAşağıdakiler, kendi etkinliğinizi artırmanın en etkili yollarından bazılarıdır.iPhone:

  • Ayarlar > Hakkında > Genel bölümüne gidin.
  • Ekranın sağ üst köşesindeki adınıza dokunun.
  • Kullanmak istediğiniz adı yazıp Bitti’yi seçerek aygıtınızı yeniden adlandırabilirsiniz.

AirDrop, iPhone veya iPad’den doğrudan Macbook veya iMac’inize dosya göndermenizi sağlar. Mobil aygıtınızdan Mac’e veri aktardığınızda, daha önce hiç değiştirmediyseniz Mac’inizin adı “Bilinmiyor” olur.

Aşağıda İngilizce konuşma becerinizi geliştirmenin yollarından bazıları verilmiştir. Airdrop İsim DeğişikliğiAşağıdakiler, kendi etkinliğinizi artırmanın en etkili yollarından bazılarıdır.Mac:

  • Ekranınızın sol üst köşesindeki Apple Simgesine tıklayın.
  • Bir sonraki adıma geçmek için sol üst köşeye tıklayın.
  • Bilgisayar Adı alanına yeni adı yazın.