Birbirinizle iletişimegeçmenin yollarından bazıları şunlardır:Facebook Beğenilerinizi herkes görebilir, siz görebilirsinizFacebook beğenilerinizigizleyebilirsinizBirkaçFacebook ayarı ile arkadaşlarınızın beğendiğiniz sayfaları görüntülemesini engelleyebilirsiniz.

Facebook’taki beğeniler, insanların tercihlerini ve ilgi alanlarını belirlemenin harika bir yoludur. Facebook profilinizi açar açmaz, tüm beğenileri ve yorumları göreceksiniz. Sağ üst köşede, listenizde bulunan kişilerin listesini görebilirsiniz.

Facebook Beğenilerinize kimlerin erişebileceğini seçebilirsiniz. Listenizdeki kişilerin neleri beğendiğinizi görmesini istemiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

Facebook beğenilerinizi kimsenin görmesini istemiyorsunuz.

Facebook beğenilerinizi belirli kişilerden veya tüm arkadaşlarınızdan gizlemeyi seçebilirsiniz.

1 – Hesap ayarlarınıza erişmek için adınıza veya mobil profilinizin sağ üst köşesindeki üç çizgili simgeye tıklayın.

2 – Gizlilik sekmesine tıklayın.

3 – Gizlilik bölümünde, “Sayfalar, kişiler ve listeler dahil olmak üzere kimleri takip ettiğinizi kimler görebilir?” seçeneğine tıklayın İkinci ayarda, “Takip ettiğiniz kişileri, sayfaları ve listeleri kimler görebilir?” seçeneğine tıklayın

4 – Bu bölümden Genel/Arkadaşlar öğesini seçin. Alternatif olarak, Özel bölümünden arkadaşlarınızı tek tek seçin.

İşiniz bitti!Facebook Beğenilerini Gizle.


Arasındaki Fark Nedir Facebook şifresi nasıl çalınırFacebook hesabı nasıl çalınır, Facebook hesabınızı bilgisayar korsanlarından nasıl korursunuz? Çalınan Facebook’unuzu nasıl kurtarırsınız? Tüm merak edilenler İşte makalemiz!!!