Apple jailbreak yapmayı durdurmaya çalıştı ama siz yine de yapabilirsiniz. IOS oyunlarını ve uygulamalarını ücretsiz olarak indirmek ve yüklemek için App Store çok savunmasızdır, bu nedenle jailbreak yapmaya gerek yoktur.

Birçok uygulamayı internet üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. GooglePlayise ücretli olarak App Store’da satılıyor. Her oyunu ya da uygulamayı indirmek için para ödemek istemeyen kullanıcılar jailbreak yapmaya yönlendiriliyor.

Son sürümlerde Apple’ın kapalı kapı politikası ve bu süreç için yaptıkları sağlam çalışmalar nedeniyle jailbreak yapmak daha zor hale geldi. App Store’daki bir güvenlik açığı nedeniyle ücretli uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bu, LazyNotes ve VShare kullanılarak iki farklı şekilde yapılabilir.

Aşağıda nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

IOS oyunlarını ve uygulamalarını ücretsiz edininLazyNotes

Lazy Notes’u cihazınıza indirin

App Store‘a giriş yapmanız gerekecekLazy Notes adlı uygulamayı arayınve indirin. Doğrudan şu adrese de gidebilirsiniz bu da burada Lazy Notes’a erişmek için bağlantıya tıklayın.

Lazy Notes’u normal şekilde indirin ve açın.

Bir not alma uygulaması olduğunu düşündüğünüz şey, ilk açtığınızda gizli bir mağaza olarak görünür.

Normalde ücret ödeyeceğiniz birçok uygulama ve oyunu kullanabilir ve indirebilirsiniz.

Sertifika İçe Aktarma

İndirme sırasında sorun yaşayacaksınız.

Bu, önlemek için yapabileceğiniz bir şeydir. işte buAppCola ‘yı ziyaret etmeniz gerekiyor Sertifikayı almak için bağlantıya tıklayın. İstediğiniz herhangi bir oyunu veya uygulamayı indirin.

Lazy Notes App Store’da görünmüyor ve hiçbir şey yükleyemiyorum!

Apple, uygulamanızın üçüncü başlığımızla ilgili olmadığını ve gizli bir mağazaya sahip olduğunu fark ettiği için uygulamanızı App Store’dan kaldırmış olabilir.

Apple’ın bu gözetimin bir sonucu olarak bir güvenlik açığı var. Apple, her uygulamayı ayrı ayrı incelediğini ve onayladığını iddia ediyor. Apple’ın sorunu ne zaman çözeceğini görmek için izleyin

“Güvenilmez Uyarısı” aldığımda ne yapmalıyım?

Bu uyarı sertifikanızda bir sorun olabileceğini gösterir. Eğer bahsettiğim gibi siteden bir sertifika aldıysanız, Ayarlar > Genel > Profiller ve Cihaz Yönetimi‘ne giderek sorunu çözebilirsiniz Bu sayfaya erişmek için kullandığınız cihazın üzerine tıklayın. Shenzhen Jason Electronics Co. Ltd. “Profil” kutusunu işaretleyin.Güven” seçeneği.

Paralı uygulamalar ve oyunlar ücretsiz olarak indirilebilir.VShare

Vshare Android’de de mevcuttur. Apple cihazları normalde Appstore’daki Vshare uygulamalarını destekleyememektedir.

Bu sorunu çözmek için kodu girebilirsiniz. www.vshare.com. Jailbreak olmayan cihazlar için Unjeilbreak diyoruz Karşınıza şöyle bir görüntü çıkacak;

Install’a tıkladıktan sonra karşımıza buna benzer bir ekran gelecek. Kurulumun tamamlanmasını bekliyoruz.

Kurulum tamamlandıktan sonra iPhone ekranında yazılımın simgesi görüntülenecektir.

Programı tıklayın ve çalıştırın. Size bir güvenlik uyarısı verecektir.

Bunu nasıl aşacağınız aşağıda açıklanmıştır: Profil – Ayarlar – Genel Sekmesi (VPN’in en alt kısmında). Oraya tıklayın ve GÜVEN deyin Bağlantıya tıklayarak Vshare’i yükleyin. Daha sonra Vshare uygulamasından AppStore’da bulunmayan tüm ücretli uygulamaları indirebilirsiniz.

Bu kadarbasitİOS oyunlarını ve uygulamalarını ücretsiz olarak indirmekve yüklemek.