Yerel bir uzmana ulaşmak iyi bir fikirdir.Netflix plan değişikliği Netflix izleme paketleri var mı yok mu sorularını bu yazımızda yanıtlıyoruz. Netflix Öğrenci paketi.

Fikrinizi değiştirebilirsiniz. Netflix paketini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Netflix ödeme planı değişik liğine başlamadan önce Netflix paketleri hakkında bilgi vermekte fayda var.

Netflix paketleri nelerdir?

Netflix’in ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek üç farklı yayın paketi vardır. Netflix ihtiyaçlarınızı karşılamak için üç paket sunar. ?.

Netflix Temel Paket

Aynı anda yalnızca bir cihaz içerik akışı sağlayabilir. İçerik standart çözünürlükte sağlanır. Yani Tek cihaz, SD çözünürlük. Netflix Temel Paket Ücr eti Aylık 26,99 TL

Netflix Standart paket

İki cihazdan aynı anda yayın yapabilirsiniz. İçerik HD (720p) yayın çözünürlüğünde mevcuttur. Yani iki cihaz, HD çözünürlük. Netflix Standart Paket Ücreti 40,99 TL

Netflix Özel Paketi

İçerik akışı HD ve Ultra HD (1080 / 4K) çözünürlükte mevcuttur. İçerik HD ve Ultra HD (1080/4K) çözünürlüktedir. Full HD ve Ultra HD destekleyen 4 adet cihaz bulunmaktadır. Netflix Özel Paket Ücreti 54,99 TL’dir.

Netflix öğrenci paketi

Netflix’in öğrenciler için özel bir paketi veya Netflix öğrenci indirimi yoktur.

Netflix planımı nasıl değiştiririm?

Nasıl başlayacağınızı da okuyabilirsiniz.Netflix Plan Değişikliği:

  • Netflix.com Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın Hesap Daha sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profil Sağ taraftaki bölüm en üsttedir.

  • Buraya tıklayın Planı Değiştir Daha sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Plan Detayları Aşağıdaki bölüm açıklayacaktır.

  • Şu anda abone olduğunuz planı görüntüleyebilir ve başka bir plana geçebilirsiniz.

  • Planı seçin ve tıklayın Okumaya Devam Et Aşağıda nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilmiştir Güncelle: düğmesine basın.
  • Çekim Yasalarındaki Değişiklikleri Onayla‘yı seçin.

“Siz” kelimesinin “siz” anlamına geldiğini unutmamak önemlidir.Netflix plan değişikliği Hemen yürürlüğe girer

Netflix ön ödemeli bir hizmettir. Fatura tarihiniz, son ödemenizden kalan bakiyenize göre belirlenir. Plan değiştirdiyseniz faturalandırmadaki değişiklik bir sonraki fatura tarihine yansıtılır. Bir sonraki fatura tarihine kadar yükseltilmiş planın özelliklerini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Netflix Ödeme Planları: Sıkça Sorulan Sorular

Netflix Temel Paketine neler dahildir?

Yalnızca bir cihazın aynı anda yayın yapmasına izin verir. İçerik için standart çözünürlük kullanılır. Yani Tek cihaz, SD çözünürlük

Netflix temel paket fiyatı

Netflix Basic paketinin aylık ücreti 26,99 TL

Netflix Standart Paketinde neler var?

Netflix Standard, aynı anda iki cihaza yayın yapmanızı sağlar. İçerikler ayrıca HD yayın çözünürlüğünde (720p) mevcuttur. Yani iki cihaz, HD çözünürlük.

Netflix Standart Paket – Ücreti ne kadar?

Netflix standart paket ücreti 40,99 TL

Netflix Özel’e neler dahildir?

Netflix Özel Paketi, aynı anda en fazla dört cihaza içerik akışı yapmanızı sağlar. İçerik HD’dir (1080p / 4K). Full HD ve Ultra HD destekleyen 4 cihaz bulunmaktadır.

Netflix Özel Paket Fiyatı

Netflix Özel Paket Ücreti 54,99 Türk Lirasıdır.