Bazı yöntemlermevcutturOk.ru’da video indirebilirsiniz. Bu yazıda size bir program olmadan Ok. ru videosunu nasıl indireceğinizi açıklayacağız.

OK.ru veya Odnoklassniki ru, Mail.Ru Group tarafından işletilen bir sosyal medya sitesidir. Grup yayın hayatına 2006 yılında Rusça olarak başladı. Şu anda çeşitli dillerde yayın yapıyor.

Ok.ru’da video indirmek için bir programa ihtiyacınız yok. Mobil versiyonda, Ok.ru’da izlediğiniz videoları indirebilirsiniz.

Ok.ru Videolarını İndir

Nasıl başlayacağınızı da okuyabilirsiniz.Ok.ru videolarını indirinİndirmekistediğiniz videoyu Ok.ru’daaçın.

Adres çubuğunun üst kısmındaki URL’yi değiştirdikten sonra “Enter” tuşuna basın.

Örneğin: ”m.ok.ru/video/…” Burada yapılan işlem mobil versiyondan Ok.ru web sitesine giriş yapmaktır. Adres çubuğunun değiştirilmesinin nedeni budur.

Ok.ru mobil web sitesine giriş yaptıktan sonra “Hedefi farklı kaydet” butonuna tıklayın. Seçenekler listesinden “Hedefi kaydet” düğmesine tıklayın. Mozilla Firefox kullanıcıları “Bağlantıyı Farklı Kaydet” düğmesine tıklamalıdır.

Ardından, Video Dosyasını bitirmek için aşağıdaki adımları izleyin Yeni yılın başlangıcı yaklaşıyor Bilgisayarınızı indirin.

Ok.ru’da 1080p HD video indirin

Normal kalitede videoları yüksek kaliteli videolara dönüştürmek için aynı yöntemleri kullanabilirsiniz. Videolar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Yüksek görüntü kalitesi farklıdır. En popüler video indirme hizmeti 9xBuddy platformu Biz kullanacağız.

İzlemek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın. Ok.ru dosyasını indirin. Kopyalanan bağlantıyı 9Xbody web sitesindeki “İndir” bölümüne yapıştırın. Bu işlem birkaç dakika içinde tamamlanır. Sayfanın biraz ilerisinde “HD” düğmesini bulacaksınız. HD’nin yanındaki “Şimdi İndir” seçeneği videoyu HD kalitesinde indirmenizi sağlar.