Tik Tok şifremi unuttum, Tik Tok Hesabıma nasıl giriş yaparım diyenlere Tik Tok Hesap Kurtarmayı Adım Adım anlatacağız

Tiktok iOS, Android ve Windows için mesajlaşma hizmetleri sunuyor. Musical.ly ile birleşen bir mesajlaşma hizmeti olan Tik Tok, fotoğraf, video ve müzik paylaşmanıza olanak tanıyor. Ayrıca konumunuzu paylaşmanıza da izin verir.

Tik Tok hesabıma nasıl giriş yaparım? Tik Tok hesabımı nasıl kurtarırım?

Adım 1# https://www.tiktok.com/tr-TR/ TikTok uygulama hesabınıza da giriş yapabilirsiniz.

Adım 2# “Profilimize de göz atabilirsiniz. Resim” yazısına tıklayın. Açılan pencerede“Giriş yap” seçeneğine tıklayın

Adım 3# Bir sonraki ekran görünecektir.“Şifrenizi mi unuttunuz? Giriş yapmakiçin yardım alabilirsiniz.”

Adım 4# Metnin üzerine tıkladığınızda iki seçenek ortaya çıkacaktır: “E-posta veya cep telefonu“. Kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini girin. Makalemizde örnek olarak e-posta seçeneğini kullanacağız.

Adım 5# Bir form açmak için e-postaya tıklayın. Kırmızı düğmeye basın ve boşluğa “e-postanızı” yazın. Bu makaleyi aşağıdaki düğmeye tıklayarak iletebilirsiniz. ok.

Adım 6# Şifrenizi sıfırlamak için “Şifre Değiştir “e tıklayın. E-posta şifrenizi buradan “Şifre Değiştir “e tıklayarak sıfırlayabilirsiniz. E-postalar Spam, Önemsiz vb. olarak kategorize edilmiş olabilir. Tüm klasörleri kontrol edin. Bunun nedeni e-postanın 1-2 dakika içinde ulaşacak olmasıdır. Bu e-posta yalnızca 24 saat için geçerlidir, bu nedenle bu süre içinde şifrenizi değiştirmezseniz tüm süreci tekrarlamanız gerekecektir.

Adım 7# Bağlantıya tıkladığınızda dikkatli olmanız gerekiyor. “Adres” bölümünde tiktok.com yazmalıdır. Hesabınızı çalmaya çalışan sahte bir e-posta alabilirsiniz. Önce e-posta adresinizi ve ardından kullanıcı adınızı göreceksiniz. Yeni parola kısmına yeni parolanızı ve Parolayı Yeniden Girmenizi istediğinde eski parolanızı tekrar yazmanız gerekecektir. Değiştir düğmesine tıkladığınızda şifreniz değiştirilecektir.

Giriş yapma yeteneğiniz yoksa hesabınıza para iadesi alabilirsiniz. TikTok şifre değişikliği Başlamak için iyi bir yoldur. Tik Tok yardım merkezi Yardım istemek için Tik Tok ile iletişime geçin.

Tik Tokşifremi unuttum, Tik Tok Hesabıma nasıl giriş yap arım? Bu makale şimdi tamamlandı.