General Mobile Android USB Sürücülerini Yükleme E-Tab sürüc üsü yazımız cevabı bulmanıza yardımcı olacaktır.General Mobile Telefon bilgisayarı görmüyor hatası.

Bize bağlanınGeneralMobile Android Telefonunuzu ve tabletinizi bilgisayarınıza bağlamanız istenecektir. Sürücü USB. Android USB Sürücüleri, cihazınız için en önemli araçlar arasında yer alır. Android cihazınız ile bilgisayarınız arasında bir bağlantı oluşturur.

Genel Mobil cihazlar bilgisayarlara sorunsuz bir şekilde bağlanabilmelidir. USB SürücüleriDoğru araçlara sahipseniz yazılım yüklemekkolaydır.

General Mobile’ın yazılımını yüklediyseniz sürücünün otomatik olarak yüklenmiş olması gerekir. Aksi takdirde, Windows sürücülerini indirmeniz ve yüklemeniz gerekir. General Mobile Android USB Sürücüsü Bir USB sürücüsü gereklidir. USB sürücülerini yükleyene kadar cihazınızı PC veya Mac’inizde kullanamazsınız.

Bu makalenin konusu Mobil bilgisayarı görmüyor Bununla ilgili sorun, basit bir çözüm olmamasıdır. General Mobile Android USB sürücüleri (Sürücü) E-Tab 4 Sürücülerini nasıl indireceğinizi öğrenin. Ayrıca, bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi de okuyabilirsiniz. E-Tab 4 sürücüleri hakkında daha fazla bilgi edininİhtiyaç duyanlar içinonları bu konuya dahil ettik.

General Mobile Android USB sürücüleri (Driver)✔️

Buradaki talimatlar diğer GM araçları için de geçerli olabilir. Sorununuzu çözdüyseniz lütfen aşağıya bir yorum bırakın.

İndirGeneralMobile USB sürücüleriAşağıdanasıl başlayacağınıza dair bazı örnekler verilmiştir: Android ADB sürücüleriayrı ayrı.

Önce ADB SürücüsünüYükleyinNasıl yükleyeceğinizden emin değilseniz endişelenmeyin. Android’de Bootloader ve ADB’ye Erişmek için Google USB Sürücüleri Lütfen yazımızı okuyunuz.

General Mobile eTab driver✔️

General Mobile E Tab için Sürücülerburadaki bağlantıya tıklayarak Windows XP, Vista ve 7 sürümleri için indirin.

Ardından, bir sonraki adımla devam edelim.

General Mobile Android Sürücülerini Yükleme

Adım 1# General Mobile Android USB Sürücüleriniindirdikten sonraZIP dosyası yeni bir klasöre çıkarılacaktır.

Adım 2# Mevcut tüm yüklü General Mobile Yazılım ve SürücülerinikaldırınGerekirse bilgisayarı yeniden başlatın.

Adım3# Telefonda USB Hata Ayıklama Modunu Açın > Gelişmekte Olan Ülkelerin Kalkınması > USB Hata Ayıklama Modu

Geliştirme menüsü cihazınızda görünmeyecektir

    • Ayrıca şu adrese de gidebilir

siniz Bizimle iletişime geçmenin bazı yolları şunlardır:

    • Aşağıdakiler yaralanma riskinizi azaltmanın en etkili yollarıdır. Ana menüden uygulama menüsüne erişebilirsiniz.
    • Ardından

Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin bazı yollarıdır:

    • Hangi Telefon? Tablet – Nedir?
    • Üzerine yedi kez dokunun

Aşağıda bizimle iletişime geçmenin bazı yolları verilmiştir.

Şimdi Ayarlar menüsü altında Geliştirici Seçeneklerini göreceksiniz. Şimdi Ayarlar menüsünde Geliştirici Seçeneklerini göreceksiniz. USB Hata Ayıklamayı Etkinleştiryapabilirsin)

Adım 4# Telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayın ve sürücü yüklemesi için bekleyin. Size sürücüleri yükleme fırsatı verecektir. bir sürücü yükleme hatası.

Adım 5# Sağ tık menüsüne tıklayınız. Bilgisayarım simgesine tıklayarak seçin. Aygıt Yöneticisi. Liste aşağıdaki gibi görünecektir.

Adım 6# Sağ tıklamanızla üzerine tıklayarak cihazı seçin (örneğin MT65xx Android Telefon XXX Android Telefon). Sürücüyü Güncelle. Yazılım güncelleme sihirbazı şimdi açılmalıdır.

Adım8# Ardından, Bilgisayarımı güncellemek istiyorum seçeneğini seçin.

Adım 9# İndirdiğiniz ve çıkardığınız sürücü klasörünü seçin. Sonraki .

Adım 10# Yukarıdaki seçeneği seçiniz ve devametmek için “Devam” butonuna tıklayınız. “” üzerine tıklayarak bir sonraki ekrana erişebilirsiniz. Android Bileşik ADB Arayüzü“İleri” ile devam edin.

Adım 11# Size“Android Composite ADB InterfaceIf“in cihazınızla uyumlu olup olmadığı sorulacak, ancak yine de yüklemek istiyorsanız evet’e tıklayın ve devam edin.

Kurulumdan sonra USB kablosunu tekrar takın. Bilgisayarınız cihazı tanımalıdır.

General Mobile Android USB Sürücüleri (Driver) Yazılımın yeni sürümünü yüklemek kolaydır.

Android virüsleri nasıl kaldırılır yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Android Cihazlardan Virüs Temizleme Yöntemi makalesi.

SSS

Bilgisayarım General Mobile Telefonumu neden tanımıyor?

General Mobile’ın bilgisayarı görmemesi sorununu çözmek için General Mobile Android USB Sürücülerini indirin. General Mobile USn Sürücülerini bilgisayarınıza yükleyin.

General Mobile USB Sürücüsü nedir?

USB Sürücülerinin, General Mobile cihazlarının bilgisayarlara sorunsuz bir şekilde bağlanabilmesini sağlamak için bilgisayarlara yüklenmesi gerekir.