Xiaomi telefonlarda sim kart aktivasyon sorunu yaşanıyor“Xiaomi sim kart yok hatası” veriyor. Bu makale, sim kart aktiv asyonunun nedenlerini ve çözümlerini açıklayacaktır. Bununla ilgili sorun, basit bir çözüm olmamasıdır. Xiaomi cihazlarında.

Xiaomi Şirketi Nisan 2010’da Çin’in Pekin kentinde kurulan xiaomi elektronik ürünler üretmektedir. Xiaomi akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, dizüstü bilgisayarlar çantalar, kulaklıklar ayakkabılar spor bantları vb. gibi ürünlere çok yatırım yapmaktadır. Xiaomi, Apple, Samsung ve Huawei’den sonra kendi cep telefonu çip özelliklerini geliştiren dördüncü üreticidir.

Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: sim kart aktivasyonu“Xiaomi sim kart yok hatası” ile hatamesajıGenellikle, telefonunuzu kapatıp açtıktan sonra “” mesajı alınır.

Xiaomi sim kart sorunununnedenleriTelefon açıldığında kendisini SIM ile eşleştirecektir.

Cihaz, telefonun üreticisine bir bildirim göndererek kullandığı simkartı bildirmeye çalışır. Üretici yurt dışında olduğu için mesajı yurt dışından gönderir. Hattınız uluslararası mesaj göndermenize izin vermiyorsa, bu hatayı alırsınız.

Şimdi bunu nasıl çözebileceğinizi görelim Xiaomi Cihazlarda Sim Kart aktivasyon sorunu.

Xiaomi Sim Kart nasıl etkinleştirilir?

  • Telefon numaranız girilmemişse, öncelikle girilip girilmediğini kontrol etmeniz gerekecektir. Aşağıdakiler, yaralanma riskinizi azaltmanın en etkili yollarıdır. -> -> SIM kartlar ve Mobil Ağlar -> Sim Kart Ayarları+9 ile başlayarak numaranızı girin.
  • Daha önce hiç Mi Hesabı açmadıysanız, Bir Mi hesabı açın telefon numaranızı tanımlayın.
  • Akıllı telefonunuza aşağıdaki bilgileri girin:Yaralanma riskinizi azaltmanın en etkili yolları şunlardır. -> Mi Hesabı.
  • EtkinleştirMobilAğ, GPS Konumu (Senkronizasyon),.
  • Telefonunuzdaki tarayıcıyı kullanarak id.mi.com veya i.mi.com adresine giriş yapın. Bu tarayıcıyı kapatın, ancak kapatmayın. Çıkmak için Ana Ekran tuşuna basın.
  • EtkinleştirAşağıdakiler yaralanma riskinizi azaltmanın en etkili yollarıdır. -> Mi Hesabı -> Mi bulut-> Cihazı bul.
  • OlacaksınSim kartınetkinleştirilmesigereklidirOnaylayınve i.mi ‘yi açın. Tarayıcınızda arama cihazını girin.
  • Sistemin aktivasyonu başlangıçta mümkün olmayacak, ancak ikinci adımda gerçekleşecektir. Cihazı bulun Özellik daha sonra etkinleştirilecektir. Bu özellik aktif kalırsa, i.mi.com’a bir kez daha cihaz bul girebilir ve cihazın bulunmasını bekleyebilirsiniz.
  • Cihazınızın yerini bulduktan sonra !!! Tarayıcıyı kapatmadan kapatın!!! adresine gidin Yaralanma riskinizi azaltmanın en etkili yolları şunlardır. ->MiHesaphakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden de edinebilirsiniz. –>MiCloudSonracihazı kapatıp tekrar açın. Uyarıyı onayladıktan sonra sim kart etkinleştirilir.
  • KapatınCihazıbulunSonra açın, mesajlarınızı senkronize edin ve cihaz aktif olacaktır.

Bazı kişiler telefonun dilini İngilizce olarak değiştirerek bu sorunun üstesinden gelmiştir. Diğer kişiler ise hatlarını değiştirerek bu sorunu çözebilmişlerdir.

Aşağıdakiler, bir profesyonel tutmayı düşünmeniz için nedenlerden bazılarıdır.sim kart çıkarma pimlerinin kaybolması şaşırtıcı değildir. Peki pim eksikse nasıl açacağız, sim yuvası kullanılabilir mi?