Herhangi bir sorunuz varsa bizimle de iletişime geçebilirsiniz.Bir çağrı aldığınızda telefonun sürekli çalmasını istemiyorsanızÇağrı Bekletmeözelliğini açmanız gerekirUygulamayı akıllı telefonunuza indirebilirsinizTelefondayken biri sizi aradığında görün.

Aşağıda, şansınızı artırmanın en etkili yollarının bir listesi bulunmaktadır.Çağrı Bek letme DüğmesitelefonlardaaktifdeğilTelefondaykenmeşgul sesi alırsınız. Arayan kişiyi görebilirsiniz. Sizi arıyorBiriyle konuşuyorsanız, cep telefonunuz meşgul olduğunda buna “diyalog” denir.

Çağrı bekletme nedir?

Çağrı bekletme, siz telefondayken başka bir çağrı olduğunu bilmenizi sağlar. Daha sonra aramanızı beklemeye alabilir ve ikinci aramayı cevaplayabilirsiniz.

Yakın bir arkadaşınızla konuşuyorsanız ve başka bir telefon gelirse, onu bir süre beklemeye almaya karar verebilirsiniz. Diğer kişinin aramasını bitirdikten sonra, arkadaşınızı tekrar telefona verebilir ve konuşmaya devam edebilirsiniz.

Çağrı bekletme, telefondayken başka bir çağrı almanıza ve konuşmaya devam etmenize olanak tanır.

Çağrı bekletme hizmeti etkinleştirildiKişiyi beklemeye alın ve gelen telefona cevap verin. Telefon görüşmemiz biraz uzun sürecekse, aramayı kısa tutarak arayan kişiye hızlı bir yanıt da verebilirsiniz.

Çağrı bekletme ücretsizdir.

Çağrı bekletme özelliğinine zaman açtığınızı bileceksinizArayanlar siz konuşurken bir anons duyacakArayanbaşka biriylekonuşuyorDaha sonra “” tuşuna basarak aramayı cevaplayabilirsiniz. Engelli kişilerle şu anda ne söylüyorsunuz? Beklemede.

Çağrı bek letme Çoğu modern telefonda bunu açmak veya kapatmak kolaydır.

Birisi aradığında Android telefonumun meşgul çalmasına izin verme!

Arama bekletme Android telefonlar Ayarlar değiştirilebilir veya telefon numarası çevrilebilir. Çağrı bekletme kodu.

Çağrı bekletme şebekeye bağlıdır. Erişim için bir SIM kartın aktif olması gerekir.

  • “Ayarlar “a erişmek için ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıklayın.
  • Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin yollarından bazılarıdır
  • “Arama Ayarları “nın “Diğer Ayarlar” bölümüne ilerleyin. “Diğer ayarlar” bölümünde “Çağrı bekletme
      • Geri dön

    ” özelliğini açın.

Benim iPhone’um Biri Aradığında Meşgul Çalmasın!

Birisiaradığında iPhone’un sürekli çalmasını istemiyorsanıziPhone Çağrı Bek letme özelliğini etkinleştirmek kolaydır.

    • Ayarlar > Telefon > Çağrı Bekletme’ye tıklayarak

etkinleştirebilirsiniz.

IPhone’u etkinleştirmek için kullanılan aynı menü Çağrı Bekletmeyi devre dışı bırakmak için de kullanılabilir. ‘Çağrı Bekletme’ sayfasındaki anahtarın yeşil değil gri olduğundan emin olun.

Turkcell, Türk Telekom veya Vodafone çağrı bekletme nasıl açılır?

Nasıl başlayacağınızı da okuyabilirsiniz. Çağrı Bek letmeyi AçmaTurkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi tüm operatörler;

Telefonunuzun arama ekranına giriş yaparak *43# kodunu yazmanız yeterlidir.

Kod, çağrı bekletmeyi etkinleştirecektir. Devre dışı bırakmak için kodu kullanın. # 43#.

Kod tüm operatörler için geçerlidir.

KonumuzBirçağrı aldığımda telefon çalmıyorSorularınızı yanıtladık Telefon meşgul olduğunda, kimin aradığını yine de görebilirsinizNasıl yapılır Telefon meşgul olduğunda, arayanın kim olduğunu görebilirsiniz.

Yorgun hissediyor musunuz? ÇağrıYurtdışından +393, +881, +359Bu çağrılarsizi rahatsız etmeye mi başladı? Kendiniz yapabilirsiniz Yazımızla ilgili daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin yollarından bazılarıdır: Yurtdışından çağrı alırken telefonu kapatın .

Çağrı bekletme etkinleştirildiğinde ne olur?

Çağrı bekletme etkinleştirildiğinde ve bir çağrıdayken bir ses duyarsınız. Bu, hatta ikinci bir kişinin olduğunu size bildirmek içindir. İkinci aramayı bağlamak ve ilk aramayı beklemeye almak için ahizeye kısa bir süre basabilir ya da ikinci aramayı hemen bağlamak için ilk aramanızı kapatabilirsiniz.

Çağrı bekletme aktifken arayanlar birbirlerini duyabilir mi?

Hayır, telefonunuzun “bekletme” seçeneğini kullanarak sizi bekleyenlerin hatta olan kişiye ne söylediğinizi duymamasını sağlayabilirsiniz.

İkinci aramayı cevaplamam gerekiyor mu?

Aramayı cevaplamak zorunda değilsiniz. İsterseniz görmezden gelebilir ya da aramayı reddederken ilk aramanızı duraklatabilirsiniz. İkinci aramayı yanıtlamanız veya reddetmeniz gerektiğini belirlemek için arayan kimliğini kullanabilirsiniz.

Çağrı bekletme kapatıldığında ne olur?

Çağrı bekletmeyi kapatırsanız, telefonunuz her zamanki gibi çalışmaya devam eder. Yeni bir arama geldiğinde sesli bir bildirim almazsınız. Herhangi bir aramayı kaçırmadığınızdan emin olmak için her aramadan sonra cevapsız arama listesini kontrol etmeniz önemlidir.