Xiaomi Mi Cloud nedirBu, Google Drive veya IOS’un iCloud’una benzer bir sistemdir. Nedir Ne işe yarar? Mi Cloud nasıl kullanılırNekadar? Mi Cloud kapasitesiYazımızdaMi Drop ile ilgili birçok soruya cevap veriyor ve detaylı açıklamalar yapıyoruz.

Akıllı telefon depolama alanı, çekilen resimler ve videolar, yüklenen uygulamalar, alınan dosyalar vb. ile kolayca doldurulabilir. Xiami Akıllı Telefon ile depolama alanı konusunda endişe duymayacaksınız.

Aşağıda “Avantaj” kelimesine bazı alternatifler verilmiştir“Mi CloudTelefonunuzdaçok fazla bellek tasarrufu yapabilirsiniz.

Mi Cloud nedir

Mi Cloud, müşterilerine bulut depolama hizmetleri sunuyor. Xiaomi kullanıcıları. Bu hizmet diğer hizmetlerle neredeyse aynıdır. iCloud ve Samsung CloudKullanıcılaraücretsiz ve ücretli seçenekler arasında seçim yapma seçeneği sunulur.

Mi Cloud ne hakkında?

MiCloudXiaomi‘nin bulut depolama hizmeti, kullanıcıların verilerini bulutta depolamasına olanak tanır. Kullanıcılar bu sistemi kullanarak fotoğraf, video, belge ve diğer kişisel verilerini yedekleyebiliyor. Böylece telefon ve tabletlerinde ek depolama alanı gereksinimi ortadan kalkıyor. Bulut depolama, verilerinizi yedeklemenin tek yoludur.

Mi Cloud kaç GB depolama alanı sunuyor?

Mi Cloud, Apple’ınkine benzer bir arayüze ve yapıya sahip bir bulut hizmetidir. iCloudKişileri, mesajları, notları ve fotoğrafları yedekleyebilirsiniz. Kişileri, mesajları ve notların yanı sıra fotoğrafları, ses kayıtlarını ve fotoğrafları da yedekleyebilirsiniz.

Mi Cloud nasıl açılır

  • Mi hesabına ihtiyacınız yok buraya tıklayarakMi Hesabı Oluşturun
  • Telefonla da kayıt olabilirsiniz.“Hesabımı Oluştur” düğmesine tıklayın ve ardından görünen kutuya bir şifre girin.
  • Cep telefonunuzun ayarlarına erişmek için “Ayarlar “a tıklayın.Xiaomi hesabıÜyeliğinizle oturumaçın.
  • Önceki ekrana dönmek için “Ayarlar “a tıklayın.Senkronize et”.
  • Senkronizasyonda“Mi Cloud” üzerine tıklayın ve giriş yapın.

Mi Cloud nedir ve nasıl kullanılır?

Giriş yaptıktan sonra Uygulamaya tıklayın. “Bulut Depolama “Telefonunuzdaki alan kullanımını görüntüleyin. Böylece cihazınızda boş olan alanı görebilir ve ardından uygun işlemi yapabilirsiniz.

Buraya Tıklayın Bulut verileri görüntülen ebilir Kişilerinizi, metin mesajlarınızı, bulut albümünüzü, notlarınızı, kayıtlarınızı ve diskte depolanan diğer verileri görüntüleyebilirsiniz. Bu düğmeye tıkladığınızda bulut hesabınızda depolanan tüm bilgiler gösterilecektir.

Telefon ayarlarınızı, alarmlarınızı ve düzeninizi kaydetmek için Yedekleme özelliğini açın. “Cep telefonu yedekleme”. Bu özellik, sizin için önemli olan ayarları ve dosyaları yedeklemenizi sağlar.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın“Diğer senkronizasyon seçenekleri “Arama kayıtları ve kayıt cihazları gibi seçenekler göreceksiniz. Bu sekmeden, bu özelliklerin ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Xiaomi Mi Cloud ayrıca önemli olan bir dizi başka özelliğe de sahiptir. “Telefon bul” özelliği. Bu özellik Xiaomi telefonunuzu takip etmenizi ve bulmanızı sağlar. “Telefon Bul” özelliği bu ayarlara erişmenizi sağlar.

Mi Cloud Hesabı nasıl silinir?

Aşağıda İngilizce konuşma becerinizi geliştirmenin yollarından bazıları verilmiştir.Mi Cloud hesabınızı silin [email protected] adresine bir e-posta göndermenizyeterlidir.

Mi Cloud hesabınızı silme Bu, şifrelerin yanı sıra Xiaomi Cloud (fotoğraflar, kişiler ve uygulama verileri) dahil olmak üzere verilerinizi siler. Hesabınızı silmeden önce yapmak istediğiniz belirli bir işlem varsa durumu göz ardı etmeyin.

Mi Drop nedir

MiDrop uygulamasını indirmek mümkündürXiaomi Bu, kullanılan markadan bağımsız olarak dosyaları telefondan telefona kolayca aktarmanıza olanak tanır.

Mi Drop nedir?

“Avantaj” kelimesinin bazı alternatifleriaşağıdadırMi Drop Her boyuttaki dosyayı kolayca paylaşabilirsiniz.

Mi Drop nasıl kullanılır?

 • MiDrop uygulamasını açın.
 • “” butonuna tıklayın.GönderDosyayıgöndermek istediğiniz cihazda “” yazan yeşil buton görünecektir.AlDosyanın alınmasını istediğiniz cihazı seçin.
 • Göndermek istediğiniz dosyaları seçin. Bu dosya türlerini gönderebilirsiniz. Videolar, Resimler, Birbirinizle iletişim kurmanın birçok yolu vardır., Müzisyenler Daha birçokları var.
 • Daha fazlasını öğrenmek için bağlantıya tıklayın. Mi Drop Dosya göndermek istediğiniz kullanıcıyı seçebilirsiniz.
 • Dosya daha sonra seçtiğiniz cihaza aktarılacaktır.