İlgilenenleriçinTelefon Numarası Olmadan TwitterNasılAçılırişlemini açıklıyoruz. Telefon Numarası olmadan Twitter ‘a kaydolma Bu makale nasıl yapılacağını açıklayacaktır.

Oluşturulan formu kullanarak Twitter’a kaydolun. Bu form sizden adınız ve e-posta adresiniz gibi bilgileri sağlamanızı ister.

Twitter neden telefon numarası istiyor❓

Twitter hesabınızı güvende tutmak için giriş doğrulama ve kişi listenizdeki Twitter kullanıcılarıyla iletişim dahil olmak üzere güvenlik özelliklerini kullanabilirsiniz.

Telefon numarası olmadan Twitter’a kaydolun👍

Telefon numaranızı girmek istemiyorsanız, lütfen“Telefon numarası girin”bölümünü kullanın ” Formu kullanarak Twittera kaydolabilirsiniz. Telefon Numarası Olmadan Twitter’a Katılın “Yani” kelimesi yukarıda bahsedilenleri tanımlamak için kullanılır. Telefon numarası olmayan Twitter İşlem basittir.

DileyenherkesTelefon Numarası olmadan Twitter nasıl açılırBizimlenasıl iletişimegeçeceğinizide okuyabilirsiniz. Twitter telefon numaralarının doğrulamasını atlayınAşağıdakiadımları izleyin.

  • Adım 1#Nasıl başlayacağınızı da okuyabilirsinizTelefonsuzTwitter’a katılın #Kapıyı açın Numarası olmayan bir Twitter hesabı, önce girin mobile.twitter.com Mobil tarayıcınızın gizli penceresinde Kaydol’a tıklayın.
  • Adım 2# Burada aşağıdaki ekranı göreceksiniz.“E-posta en iyi alternatiftir” seçeneğini seçin.

    • Adım3# Kullanıcı Adı, E-posta ve Şifre alanlarını doldurduktan sonra bir sonraki sayfaya geçin.
    • Adım 4# Bu ekranı atlamayı ve bir sonraki ekrana geçmeyi seçebilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın

    • Şimdi Değil

Twitter daha sonra size telefon yerine e-posta yoluyla bir doğrulama kodu gönderecektir. Kodu girin. Kaydol’a tıklayın

Twitter’a telefon numaranız olmadan bu şekilde kaydolun.

Oraya bu şekilde gidebilirsiniz Twitter Hesabını Telefon Olmadan Açma İşlem basittir.

Twitter, Twitter hesabınızı kullanmaya devam etmek için telefon numaranızı isterse doğrulama sürecini atlayabilirsiniz. Bu, bir sanal numara hizmetinden sahte bir numara alarak yapılır.

Bu makale bir dizi makale içermektedir. Sahte telefon numaralarının nasıl alınacağı ile ilgili sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz Ayrıca ekstra bir telefona ihtiyacınız olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz. Sahte telefon numarası alın.

Telefon numaramı girmeden Twitter’ı açabilir miyim?

Evet, Twitter’ı telefon numaranız olmadan kullanmanız mümkün. Twitter’ı bir numara olmadan açmak istiyorsanız, talimatlarımızı izleyin ve twitter telefon numaralarının doğrulanmasını atlayın.